سالن‌های پایتخت در حال آمادگی برای میزبانی از جشنواره موسیقی فجر
۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۷
1
طی روزهای آتی که سالن‌های کنسرت پایتخت در حال آمادگی برای میزبانی از جشنواره موسیقی فجر هستند،‌ بخش عمده اجراهای صحنه‌ای در شهرستان‌ها برگزار خواهند شد.

به گزارش اسرار، هفته گذشته بنابر آنچه سایت‌های بلیت‌فروشی کنسرت اعلام کرده بودند، قرار بود تعداد محدودی کنسرت در ۶ سالن تهران برگزار شود اما اکنون به نظر می‌رسد تورهای ایرانگردی هنرمندان موسیقی ادامه‌دار شده و گروه‌های بیشتری برنامه‌های خود را به خارج از پایتخت برده‌اند تا حدی که در شب‌های آینده تنها سه اجرای صحنه‌ای در تهران برگزار می‌شود. این امر در حالی است که در سایر شهرهای کشور ۵۵ کنسرت روی صحنه خواهد رفت.
البته یکی از دلایل این کوچ کنسرت‌ها به شهرستان‌ها، برگزاری جشنواره موسیقی فجر است که طی روزهای آتی است که بخش اصلی آن در پایتخت برگزار می‌شود و همین امر خود موجب می‌شود که چراغ اجراهای صحنه‌ای به نوعی دیگر در تهران روشن بماند. البته در جریان برگزاری جشنواره موسیقی فجر عمده سالن‌ها در اختیار این رویداد خواهند بود و به هر حال سایر کنسرت‌ها که خارج از جشنواره برگزار می‌شوند، انتخاب خاصی برای میزبانی مخاطبان خود در تهران نخواهند داشت. به همین جهت فرصت پیش آمده را مغتنم شمرده و در این مدت برای دیدار با طرفداران خود به شهرستان‌ها می‌روند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.