تعیین تکلیف پلاک‌های قرمز پایتخت
۱۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۳
0
در جلسه اخیر قرارگاه اجتماعی کلانشهر تهران مقرر شد در روزهای آتی با همراهی دستگاه قضایی اقدامات لازم در رابطه با خانه‌های پلاک قرمز تعیین تکلیف شده، انجام شود.

به گزارش اسرار انلاین ، جلسه قرارگاه اجتماعی کلانشهر تهران با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و نمایندگانی از نیروی انتظامی، قوه قضاییه، دانشگاه‌های علوم پزشکی، سازمان بهزیستی و … برگزار شد.

در این جلسه گزارش پیشبرد مصوبات پیشین قرارگاه در رابطه با ساماندهی معتادان متجاهر و کودکان کار، آخرین وضعیت تعیین تکلیف پلاک قرمزها و همچنین پذیرش مددجویان در مراکز غربالگری مردان و زنان ارائه شد.

در ادامه آخرین وضعیت پلاک‌قرمزهای تهران براساس گزارش‌های احصا شده از شهرداری های نواحی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در روزهای آتی با همراهی دستگاه قضایی اقدامات لازم در رابطه با خانه‌های پلاک قرمز تعیین تکلیف شده انجام شود.

بر اساس گزارش سایت شهر، در بخش پایانی جلسه قرارگاه نیز با بررسی آخرین ظرفیت‌ پذیرش معتادان متجاهر در مراکز تربیتی آموزشی و درمانی پایتخت از جمله مجموعه‌های یاورشهر مواردی در زمینه ساماندهی و جمع‌آوری معتادان متجاهر در مناطق مرکزی شهر تهران، آموزش معتادان درمان شده و …. به تصویب رسید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.