حدیث روز
امام باقر علیه السلام : زمانى كه فاطمه عليهاالسلام در گذشت، امير مؤمنان عليه السلام بر بالين او ايستاد و فرمود: «بار خدايا! من از دختر پيامبرت راضى هستم. بار خدايا! او تنها شد. پس همدم او باش. بار خدايا! او مهجور شد. پس تو، به او بپيوند. بار خدايا! به او ستم شد. پس تو داوَرَش باش كه تو، بهترينِ داورانى» .

سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024 ساعت ×
۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۶
0

شناسایی و قطع ۱۰ رشته انشعاب غیر مجاز باغ ویلا در روستای سعید آباد به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان ورامین با اعلام این خبر گفت: در ادامه روند پیمایش خطوط انتقال و جمع آوری چاههای آب شرب شهرستان و با تلاش […]

شناسایی و قطع ۱۰ رشته انشعاب غیر مجاز باغ ویلا در روستای سعید آباد

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان ورامین با اعلام این خبر گفت: در ادامه روند پیمایش خطوط انتقال و جمع آوری چاههای آب شرب شهرستان و با تلاش ها و اقدامات موثری که در زمینه بازرسی و نظارت توسط همکاران صورت پذیرفت ، تعداد ۱۰ رشته انشعاب آب غیر مجاز که جهت کاربری باغ ویلا با قطر ۴۰ میلیمتر و جنس لوله پلی اتیلن در روستای سعید آباد شهرستان ورامین استفاده میشد ،قطع و جمع آوری و به مراجع قضایی معرفی گردید.

محمدرضا رمضان زاده افزود: انشعاب گیری و بهره برداری غیر مجاز آب توسط برخی شهروندان افزون بر هدر رفت آب و افزایش حجم آب بدون درآمد، مشکلات متعددی برای شبکه توزیع و خدمت رسانی مطلوب به سایر شهروندان به وجود می آورد از همین رو برخورد جدی با مرتکبین به این امر غیرقانونی ضرورت دارد.

وی خاطرنشان کرد: از همین رو پس از شناسایی و کشف انشعاب های غیرمجاز که تمامی آنها در بخش باغ ویلا اتفاق افتاده است؛ ضمن جمع آوری انشعاب های غیر مجاز، هزینه های تحمیل خسارت به شرکت و آب بهای مصرفی غیر مجاز نیز برابر ضوابط و مقررات از متخلفین وصول خواهد شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.