۵۰ هزار فرهنگی با وعده پرداخت رتبه‌بندی بازنشست شده‌اند اما ریالی به آنها پرداخت نشده
۲۰ آذر ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۶
0

نماینده مردم لردگان در مجلس گفت: بیش از ۵۰ هزار نفر فرهنگی وجود دارند که با وعده پرداخت رتبه‌بندی در سال ۱۴۰۱ بازنشسته شده‌اند، متأسفانه با گذشت یک سال هیچ مبلغی تحت رتبه‌بندی پرداخت نشده است. به گزارش اسرارحسین بامیری در نشست علنی دیروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: مظلومیت مردم غزه […]

نماینده مردم لردگان در مجلس گفت: بیش از ۵۰ هزار نفر فرهنگی وجود دارند که با وعده پرداخت رتبه‌بندی در سال ۱۴۰۱ بازنشسته شده‌اند، متأسفانه با گذشت یک سال هیچ مبلغی تحت رتبه‌بندی پرداخت نشده است.
به گزارش اسرارحسین بامیری در نشست علنی دیروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: مظلومیت مردم غزه نمایشگاهی زنده از نقض حقوق بشر آمریکایی و اسرائیلی است. سردمداران غرب که خود در دنیا ادعای حقوق بشر سرمی‌دهند به نمایشگاهی در صحنه جهانی تبدیل شده‌اند فلذا نقض حقوق بشر آمریکایی را قویاً محکوم می‌نماییم.نماینده مردم لردگان و خانمیرزا در مجلس خطاب به وزیر بهداشت و درمان پیرامون پرداخت فوق‌العاده خاص مورد مطالبه کادر سلامت ادامه داد: انتظار می‌رود اوامر مربوطه ابلاغ شود.
بامیری بیان کرد: با توجه به اینکه وزارت کشور و وزارت جهاد کشاورزی از وزارتخانه‌های پیشران و موتور محرکه دولت قلمداد می‌شوند، از سازمان برنامه و بودجه کشور انتظار می‌رود هرچه سریعتر طرح تسری فوق‌العاده خاص کارکنان وزارتخانه‌ها را ابلاغ کند.وی افزود: بیش از ۵۰ هزار نفر فرهنگی وجود دارند که با وعده پرداخت رتبه‌بندی در سال ۱۴۰۱ بازنشسته شده‌اند، متأسفانه با گذشت یک سال هیچ ریالی تحت رتبه‌بندی پرداخت نشده است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.