کری‌خوانی طارمی با خبرنگاران چشم بادامی
۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۰
0
آخرین تمرین تیم ملی فوتبال پیش از بازی ایران با ژاپن در یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا با حضور خبرنگاران کشور حریف برگزار شد.

به گزارش اسرار، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی با ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا در کمپ الریان برگزار شد.
پیش از آغاز تمرین علی‌اصغر قربانعلی‌پور مربی بدنساز تیم با کمک آندرانیک تیموریان و رحمان رضایی، دستیاران امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم، موانع تمرین را در زمین چمن جای‌گذاری کردند. پیش از آغاز رسمی تمرین بازیکنان با انجام بازی آقاوسط خود را گرم کردند. مانیکونه و هومن افاضلی پیش از آغاز تمرین جلسه‌ای سرپایی داشتند و برنامه‌های تمرینی تیم را با هم مرور کردند.
احسان حاج‌صفی، ملی‌پوش ایران که در بازی با سوریه مصدوم و با برانکارد از بازی خارج شد به همراه رامین رضاییان و مربیان تیم شامل حمید مطهری، رحمان و آندو مسابقه ضربه به توپ برگزار کردند. بساط کری‌خوانی بین مربیان و بازیکنان داغ بود.بعد از پایان آقاوسط بازیکنان شروع به گرم کردن با دویدن کردند. مهدی طارمی که به دلیل اخراج در بازی در سوریه در بازی مقابل ژاپن غایب است، پابه‌پای بازیکنان تمرین کرد. تمرینات بدنسازی بازیکنان با کمک موانع کاشته‌شده در زمین زیر نظر قربانعلی‌پور برگزار شد. آیتم بعدی تمرین بدنسازی، تمرینات کششی با استفاده از کش بود که با نظر قربانعلی‌پور برگزار شد.
در این بخش از تمرین قلعه‌نویی شخصا بر تمرینات نظاره گر بود. پیش از آغاز تمرینات بدنسازی، گلرها از جمع بازیکنان جدا شده و زیر نظر مربی گلرها به تمرین پرداختند. آیتم بعدی انجام تمرین هوازی بود که با استفاده از موانع برگزار شد. در پایان تمرین بدنسازی، بازیکنان در ۳ دسته جداگانه به انجام تمرین آقاوسط پرداختند. قلعه‌نویی با دقت خاصی این بخش از تمرین را زیر نظر داشت.در حین تمرین آقاوسط در یک صحنه توپ به سمت خبرنگاران آمد و طارمی نزدیک خبرنگاران شد و از آنها پرسید: «کت تن کیه؟»، اشاره طارمی به بازی فردا مقابل ژاپن بود. یک تیم خبری از ژاپن در تمرینات امروز حاضر بودند و به تهیه گزارش و خبر و تصویر از تمرین تیم ملی پرداختند. پس از پایان ۱۵ دقیقه و با آغاز تمرینات تاکتیکی خبرنگاران تمرین را ترک کردند.

 

 

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.