چه کسانی از هدایت تیم ملی والیبال ایران انصراف دادند؟
۱۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۰
0
دو گزینه خارجی از هدایت تیم ملی والیبال ایران انصراف دادند و یکی دیگر از گزینه‌ها هم احتمال زیاد نتواند به ایران بیاید.

به گزارش اسرار، نشست کمیته فنی فدراسیون (یکشنبه ۱۷ دی) با حضور وحید مرادی سرپرست فدراسیون، ناصر میرفخرایی، محمود افشاردوست، مصطفی کارخانه، منوچهر پورحسن، علی فتاحی، پدیده بلوری‌زاده، امیر طلوع‌کیان و جواد مهرگان (به صورت آنلاین) برگزار شد.
در روند بررسی سرمربی تیم ملی والیبال ۱۵ گزینه خارجی و یک مربی داخلی بررسی و در نهایت چهار گزینه باقی ماندند. بر این اساس ویتال هاینن (بلژیک)، آنجلو لورنزوتی (ایتالیا)، سعید معروف (ایران) و روبرتو پیاتزا (ایتالیا) چهار گزینه اصلی مدنظر برای هدایت تیم ملی والیبال ایران بودند.
فدراسیون والیبال پس از برگزاری جلسه کمیته فنی اعلام کرد که دو گزینه از چهار گزینه مورد نظر و مورد تائید، براساس آخرین مذاکرات صورت گرفته در روز گذشته برای حضور در ایران به دلایلی نا معلوم به یکباره از همکاری با فدراسیون والیبال ایران انصراف دادند.
شنیده شده این دو گزینه‌ ویتال هاینن و روبرتو پیاتزا هستند. از طرفی لورنزوتی نیز احتمال کمی دارد که سرمربیگری ایران را قبول کند که با این اوصاف هر سه خارجی از چهار گزینه فوق احتمالا کنار خواهند رفت.باید دید که فدراسیون والیبال با شرایط پیش آمده چه تصمیمی در مورد سرمربی تیم ملی می‌گیرد.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.