حدیث روز
امام باقر علیه السلام : زمانى كه فاطمه عليهاالسلام در گذشت، امير مؤمنان عليه السلام بر بالين او ايستاد و فرمود: «بار خدايا! من از دختر پيامبرت راضى هستم. بار خدايا! او تنها شد. پس همدم او باش. بار خدايا! او مهجور شد. پس تو، به او بپيوند. بار خدايا! به او ستم شد. پس تو داوَرَش باش كه تو، بهترينِ داورانى» .

جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024 ساعت ×
چمران: برخی از پول شهرداری به عنوان قلک استفاده می‌کنند
۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۵
0
رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد: برخی از پول شهرداری به عنوان قلک استفاده می‌کنند و هرجا بگوییم پول ما را بدهید می گویند شهرداری پول دارد.

به گزارش اسرار، مهدی چمران پس از استماع گزارش شهردار تهران درخصوص لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ با بیان اینکه بیش از دو ساعت به سخنان شهردار گوش دادیم و فرصت کافی برای بررسی لایحه بودجه هست، گفت: منتها چون صحبت ها پخش می شود باید بگویم که زمانی که در خصوص میزان تحقق بودجه سخن می گوییم ممکن است عده ای را وسوسه کند. برخی از پول شهرداری به عنوان قلک استفاده می‌کنند و هرجا بگوییم پول ما را بدهید می گویند شهرداری پول دارد. برای مثال وقتی می خواهند پول گندمکاران را بدهند از سهم شهرداری بر می دارند و می گویند شهرداری پول دارد. بله پول داریم؛ اما حساب کنید یک کیلومتر ساخت مترو چقدر است؟ در حال حاضر رقم اجرای هر کیلومتر مترو ۲۰۰۰ میلیارد تومان است و قیمت هر اتوبوس در حال حاضر ۸ میلیارد تومان است در حالی که سال گذشته ۴ میلیارد تومان بود.
چمران با بیان اینکه ما با این رشد بودجه هم باز کمبود اعتبار داریم، گفت: با پول‌های سال قبل که شهر را نمی‌توان اداره کرد و به بودجه شهرداری تهران به چشم طمع نگاه نکنند، من معتقدم با این بودجه باز هم کم داریم و حتی با ۱۸۰ همت نیز نمی توان، شهر را به خوبی پوشش داد و امیدوارم این بودجه به حل مشکلات شهر تهران کمک کند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.