پوتین: روسیه تنها ضامن حاکمیت و یکپارچگی اوکراین بود
۲۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۹
0

رئیس‌جمهور روسیه می‌گوید غرب یک جنگ ترکیبی علیه روسیه به راه انداخته و اطلاعات در اختیار اوکراین قرار می‌دهد. به گزارش اسرار، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور که به همراه سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه در نشستی با هیات مدیره وزارت دفاع حاضر شده بود سال ۲۰۲۳ را یک سال پرتنش برای نیروهای مسلح روسیه ارزیابی […]

رئیس‌جمهور روسیه می‌گوید غرب یک جنگ ترکیبی علیه روسیه به راه انداخته و اطلاعات در اختیار اوکراین قرار می‌دهد. به گزارش اسرار، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور که به همراه سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه در نشستی با هیات مدیره وزارت دفاع حاضر شده بود سال ۲۰۲۳ را یک سال پرتنش برای نیروهای مسلح روسیه ارزیابی کرد.
پوتین از ارتش به خاطر خدمات و انجام عادلانه وظایف، به ویژه با توجه به کسانی که در خط اول عملیات ویژه روسیه کار می کنند، تشکر کرد.پوتین افزود: دشمن در تلاش برای نشان دادن نتایج ضد حمله به اربابان خود متحمل خسارات سنگینی شده و ذخایر خود را هدر داده است . اوکراین از آغاز ضدحمله خود که در ۴ ژوئن آغاز شد ۱۵۹۰۰۰ سرباز، ۱۲۱ هواپیما و ۷۶۶ تانک از جمله ۳۷ لئوپارد را از دست داده است.او گفت که نیروهای مسلح روسیه در خط تماس در اوکراین ابتکار عمل را در دست دارند و هر کاری که لازم بدانند انجام می‌دهند. با ارزیابی وضعیت فعلی در میدان، می توان با اطمینان گفت که نیروهای ما ابتکار عمل را دارند. در اصل، ما آنچه را که لازم است انجام می‌دهیم. افسانه آسیب‌ناپذیری تجهیزات نظامی غرب شکسته شده است.
رئیس جمهور روسیه گفت: اخیرا فعالیت ناتو به طور کلی به شدت افزایش یافته است و نیروهای قابل توجهی از آمریکا از جمله هواپیماها در مرزهای روسیه مستقر شده‌اند و تعداد نیروهای اتحاد در شرق و مرکز اروپا افزایش یافته است.
او با بیان اینکه ماهیت تهاجمی ناتو دیگر پنهان نیست، افزود که ادعای برتری جهانی مستقیماً در اسناد ایالات متحده گنجانده شده است. اما رویدادهای امسال تایید کرد – خوب، همه ما این را می‌بینیم – که غرب همچنان به جنگ ترکیبی علیه روسیه ادامه می‌دهد، به طور فعال اطلاعات به رژیم کی‌یف می دهد، مستشاران نظامی می‌فرستد، سیستم‌های تسلیحاتی مدرن را منتقل می کند.پوتین تاکید کرد: روسیه در امور اروپا مداخله نکرده و نخواهد کرد. آمریکا عمدا روسیه و اروپا را وارد درگیری کرد، به هدف خود رسید، اما مسکو هیچ گزینه دیگری نداشت. روسیه اکنون به کشورهای ناتو نیازی ندارد و در آینده نیز به آنها نیاز نخواهد داشت. ایالات متحده بسیار نگران نزدیکی روسیه با اروپا بود، اما مسکو قرار نبود با اروپا بجنگد، اکنون هم قرار نیست. روسیه تنها ضامن حاکمیت و یکپارچگی اوکراین بود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.