حدیث روز
امام باقر علیه السلام : زمانى كه فاطمه عليهاالسلام در گذشت، امير مؤمنان عليه السلام بر بالين او ايستاد و فرمود: «بار خدايا! من از دختر پيامبرت راضى هستم. بار خدايا! او تنها شد. پس همدم او باش. بار خدايا! او مهجور شد. پس تو، به او بپيوند. بار خدايا! به او ستم شد. پس تو داوَرَش باش كه تو، بهترينِ داورانى» .

پنجشنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Thursday, 25 April , 2024 ساعت ×
پایان هفته شانزدهم کورس اسبدوانی گنبدکاووس
۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۱
0

پرونده هفته شانزدهم مسابقات اسبدوانی پاییزه – زمستانه گنبدکاووس با برگزاری روز سوم و پایانی این رخداد ورزشی عصر جمعه در هوایی بارانی و با رقابت ۷۲ راس اسب از سه نژاد «ترکمن، دوخون و تروبرد» در هفت کورس شامل پنج دور هزار متری و ۲ دور هزار و ۲۰۰ متری بسته شد.به گزارش اسرار […]

پرونده هفته شانزدهم مسابقات اسبدوانی پاییزه – زمستانه گنبدکاووس با برگزاری روز سوم و پایانی این رخداد ورزشی عصر جمعه در هوایی بارانی و با رقابت ۷۲ راس اسب از سه نژاد «ترکمن، دوخون و تروبرد» در هفت کورس شامل پنج دور هزار متری و ۲ دور هزار و ۲۰۰ متری بسته شد.به گزارش اسرار در دور اول این مسابقات، ۱۰ راس اسب بیش از چهار ساله نژاد ترکمن maiden در دسته مبتدی و نبرده و به مسافت هزار و ۲۰۰ متر با هم به رقابت پرداختند که اسب «آتابای» زودتر از دیگر اسب‌ها از خط پایان عبور کرد و اسب‌های «پنج شیر سیاهپوش» و «آلتین قوش جابر» به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.رقابت در دور دوم ویژه اسب‌های بیش از سه ساله نژاد دوخون هندیکاپ در دسته پنج بود که با شرکت ۱۱ راس اسب به مسافت هزار متر برگزار شد و در پایان اسب «سکویا سرداری» اول شد و اسب‌های «بورگاس» و «ریو لوکا» به ترتیب دوم و سوم شدند.در دور سوم که ویژه اسب‌های سه ساله نژاد دوخون هندیکاپ در دسته برنده بود و با شرکت ۱۱ راس اسب به مسافت هزار متر برگزار شد، اسب «پاتو» با پیشی‌ گرفتن از دیگر رقبا اول شد و اسب‌های «جان داداش» و «میس پاور» به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.رقابت در دور چهارم روز سوم و پایانی هفته شانزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه – زمستانه گنبدکاووس ویژه اسب‌های سه ساله نژاد تروبرد maiden در دسته مبتدی و نبرده بود که با شرکت ۱۰ راس اسب به مسافت هزار متر برگزار شد و در پایان اسب «آنابا بری» سریع‌تر از خط پایان گذشت و اسب‌های «آفرو دایت» و «نیو جگوار» به‌ترتیب رتبه دوم و سوم را از آن خود کردند. در دور پنجم این مسابقات که ویژه اسب‌های بیش از سه ساله نژاد دوخون ریتد کاندیشن در دسته یک بود و با شرکت هشت راس اسب به مسافت هزار متر برگزار شد، اسب «فوکوس نورا» اول شد و اسب‌های «انیم» و «محبوبا» به ترتیب دوم و سوم شدند.رقابت در دور ششم ویژه اسب‌های بیش از چهار ساله نژاد دوخون هندیکاپ در دسته پنج بود و با شرکت ۱۲ راس اسب به مسافت هزار متر برگزار شد که در پایان اسب «آل نورا ۲» اول شد و اسب‌های «بیت کویین» و «استانبول سیتی» به ترتیب دوم و سوم را کسب کردند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.