همایش ملی مدیریت انرژی در ساختمان در استان اصفهان برگزار می شود
۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۴
0

۸ لغایت ۱۰ آذرماه ۱۴۰۲؛ همایش ملی مدیریت انرژی در ساختمان در استان اصفهان برگزار می شود رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان اعلام کرد: همایش ملی مدیریت انرژی در ساختمان از ۸ لغایت ۱۰ آذرماه ۱۴۰۲ در استان اصفهان برگزار می شود. به گزارش اسرارآنلاین؛ […]

۸ لغایت ۱۰ آذرماه ۱۴۰۲؛
همایش ملی مدیریت انرژی در ساختمان در استان اصفهان برگزار می شود
رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان اعلام کرد: همایش ملی مدیریت انرژی در ساختمان از ۸ لغایت ۱۰ آذرماه ۱۴۰۲ در استان اصفهان برگزار می شود.

به گزارش اسرارآنلاین؛ سید حسین محمودیه رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار کرد: این اداره کل در چهارچوب دبیرخانه بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان در نظر دارد همایش ملی «مدیریت انرژی در ساختمان» را در استان اصفهان برگزار کند.
وی افزود: این همایش با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان و با حضور مقامات استانی و کشوری در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه به تاریخ های ۸، ۹ و ۱۰ آذرماه ۱۴۰۲ در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) برگزار می شود.
رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان خاطرنشان کرد: از اول مهرماه ۱۴۰۲ هرگونه تمدید و ارتقا پروانه مهندسی منوط به گذراندن دروه مبحث ۱۹ بوده که این دوره آموزشی از همان ابتدای مهرماه به صورت کلاس آموزشی در استان برقرار شده است لیکن با توجه به تعداد زیاد متقاضیان، پیگیری های لازم بعمل آمد و مجوز برگزاری این دوره آموزشی از وزارت راه و شهرسازی به عنوان دبیرخانه ملی انرژی اخذ شد.
وی با بیان اینکه این همایش دارای امتیاز اخذ گواهی جهت تمدید و ارتقا پروانه اشتغال به کار مهندسی است عنوان کرد: همایش فوق مرتبط با رشته های چهارگانه عمران، معماری، برق و مکانیک بوده و افرادی که در این همایش به صورت حضوری یا غیر حضوری شرکت و آزمون حضوری پایان دوره را با موفقیت سپری کنند گواهی آموزشی پایان همایش را دریافت می نمایند که قابل قبول جهت ارتقا یا تمدید پروانه در کل کشور است.
محمودیه گفت: متقاضیان سراسر کشور امکان ثبت نام برای همایش ملی مدیریت انرژی در ساختمان دارند و آزمون آن به طور هماهنگ در سازمانهای نظام مهندسی استانها برگزار می شود.
وی بیان کرد: محورهای همایش شامل ویرایش جدید مبحث مبحث نوزدهم مقررات ملی ساختمان، کاربرد انرژی های تجدید پذیر در ساختمان، مدل سازی و رتبه بندی ساختمان ها، انواع ساختمان های پایدار، مدیریت و ممیزی انرژی در ساختمانها، نقش بهره وری و بازیافت آب در ساختمان پایدار است.
رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان از دیگر محورهای این همایش به مصالح و تجهیزات نوین ساختمانی در بهینه سازی مصرف انرژی، معماری و شهرسازی پایدار و اقلیم، راهکار توسعه و پیاده سازی BIM در صنعت ساخت، نقش ساختمان های هوشمند در بهره وری انرژی و نقش و جایگاه سیاست گذاری بخش حاکمیتی، دولتی و خصوصی در بهینه سازی مصرف انرژی اشاره کرد.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.