نهضت آسفالت معابر سطح شهر همچنان بدون وقفه ادامه دارد
۲۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۱
0
محمد رضا باباحسینی؛

بهسازی و ارتقای کیفیت در محل زندگی شهروندان، از مهم‌ترین اهداف مدیریت شهری بوده و در همین راستا طرح نهضت آسفالت از نیمه دوم سال به صورت ویژه در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است. به گزارش پایگاه خبری اسرار انلاین از  روابط عمومی شهرداری نسیم شهر باباحسینی در این خصوص گفت: خوشبختانه در […]

بهسازی و ارتقای کیفیت در محل زندگی شهروندان، از مهم‌ترین اهداف مدیریت شهری بوده و در همین راستا طرح نهضت آسفالت از نیمه دوم سال به صورت ویژه در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری اسرار انلاین از  روابط عمومی شهرداری نسیم شهر باباحسینی در این خصوص گفت: خوشبختانه در حال حاضر پروژه های مختلفی در سطح شهر در دست اقدام است که موضوع آسفالت به عنوان یکی از اولویتها با سرعت خوبی ادامه دارد و با توجه به همت همکاران ما در مجموعه ی معاونت زیربنایی وامور ترافیک شهرداری، تا کنون معابر بسیار زیادی در نقاط مختلف شهر آسفالت شده و این امر بدون وقفه همچنان ادامه دارد.

وی افزود؛ در حال حاضر نیز عملیات زیر سازی و اجرای آسفالت کوچه شهید نباتعلی در دست اقدام است و با عنایت به اینکه تاکنون حجم قابل توجه ای از معابر سطح شهر انجام شده ، امیدواریم رضایت نسبی شهروندان را در پی داشته باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.