حدیث روز
امام باقر علیه السلام : زمانى كه فاطمه عليهاالسلام در گذشت، امير مؤمنان عليه السلام بر بالين او ايستاد و فرمود: «بار خدايا! من از دختر پيامبرت راضى هستم. بار خدايا! او تنها شد. پس همدم او باش. بار خدايا! او مهجور شد. پس تو، به او بپيوند. بار خدايا! به او ستم شد. پس تو داوَرَش باش كه تو، بهترينِ داورانى» .

پنجشنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Thursday, 25 April , 2024 ساعت ×
موسوی خراسانی: بزودی لیست خراسانیهای مقیم تهران نهایی واعلام میشود
۰۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۳
1
موسوی در گفتگو با اسرار آنلاین به زودی لیست خراسانی های مقیم تهران نهایی و اعلام میشود.

موسوی با اشاره به اینکه تعدادی ازخراسانی های مقیم تهران که نامزد مجلس شورای اسلامی از حوزه تهران ، ری ، شمرانات ، اسلامشهر و پردیس شده اند در خواست ائتلاف نموده اند که دراین رابطه جلساتی برگزار شده وتصمیماتی نیز دراین خصوص اتخاذ گردیده و درحال حاضر تعدادی خراسانی اعلام امادگی کرده اند و به کمک دیگر اعضا درحال بررسی لیست هستیم تا نهایی و از طریق رسانه هابه زودی اعلام خواهد شد.
موسوی دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی در پاسخ به سوال اینکه ایا حزب لیست ارائه خواهد داد یاخیر؟ اشاره داشتند تصمیم گیرنده شورای مرکزی حزب است و تعداد زیادی از کاندیدها چه از طریق پر کردن فرم ، پیامک و همچنین تلفنی درخواست حمایت حرب را داشته اند اشاره کردند درصورتی که شورای مرکزی حزب تصمیم حمایت و یا ارائه لیست ازتهران ، ری ، شمیرانات ، اسلامشهر و پردیس گرفته شود در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد.
در خصوص سوال دیگر در کاندیدهای استانی و شهرستانی اشاره داشتند در استانها و شهرستانها درصورتی که نظرات کاندید ها با مرام نامه و اهداف و چهار چوبهای حزب وحدت و همکاری ملی نزدیک باشد براساس مصوبه شورای مرکزی و همچنین طبق سنوات گذشته این اختیارت به دبیران حزب استانی واگذار شده و تصمیم گیری میکند و فقط اسامی را طی صورت جلسه به دبیرخانه شورای مرکزی حزب اعلام می دارد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.