حدیث روز
امام باقر علیه السلام : زمانى كه فاطمه عليهاالسلام در گذشت، امير مؤمنان عليه السلام بر بالين او ايستاد و فرمود: «بار خدايا! من از دختر پيامبرت راضى هستم. بار خدايا! او تنها شد. پس همدم او باش. بار خدايا! او مهجور شد. پس تو، به او بپيوند. بار خدايا! به او ستم شد. پس تو داوَرَش باش كه تو، بهترينِ داورانى» .

یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 21 April , 2024 ساعت ×
فدراسیون‌های المپیکی برای خرید تجهیزات و حقوق کادرفنی چقدر می‌گیرند؟
۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۵
0

کمیته ملی المپیک مبلغی را برای خرید تجهیزات و پرداخت حقوق کادرفنی تیم‌های ملی به فدراسیون‌های المپیکی کمک می‌کند.به گزارش اسرار، کمیته‌ای در کمیته ملی المپیک تشکیل شده که این کمیته مسئولیت بررسی نیازهای فدراسیون‌های المپیکی را برعهده دارد تا براساس آن کمک مالی به این فدراسیون‌ها انجام شود.نیاز فدراسیون ها برای تهیه تجهیزات و […]

کمیته ملی المپیک مبلغی را برای خرید تجهیزات و پرداخت حقوق کادرفنی تیم‌های ملی به فدراسیون‌های المپیکی کمک می‌کند.به گزارش اسرار، کمیته‌ای در کمیته ملی المپیک تشکیل شده که این کمیته مسئولیت بررسی نیازهای فدراسیون‌های المپیکی را برعهده دارد تا براساس آن کمک مالی به این فدراسیون‌ها انجام شود.نیاز فدراسیون ها برای تهیه تجهیزات و پرداخت حقوق به کادرفنی بررسی و پس از تصویب، مبلغی برای فدراسیون ها واریز می‌شود. این کمیته سه شنبه هفته جاری جلسه‌ای را تشکیل داد و در این جلسه حدود هشت فدراسیون المپیکی مدنظر قرار گرفتند که به آنها کمک مالی شود.قرار است تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان برای خرید تجهیزات و تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان برای کمک به کادرفنی داخلی و خارجی به فدراسیون ها پرداخت شود. این کمک مالی در اسفند انجام می‌شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.