صادرنشدن روادید تیراندازان به دلیل نداشتن تمکن مالی؟
۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۹
0
ویزای آلمان ملی‌پوشان تیراندازی به دلیل نداشتن تمکن مالی صادر نشده است.

به گزارش اسرار، ملی‌پوشان تیراندازی ایران برای مسابقات قهرمانی جهان برزیل که آخرین مرحله توزیع سهمیه المپیک است آماده می‌شوند. آنها قرار بود برای به‌روز کردن سلاح‌، خرید فشنگ و ساچمه و تست آنها ۲۵ اسفند راهی مسابقه تدارکاتی مونیخ و اردوی برون‌مرزی هانوفر شوند اما گفته می‌شود احتمال لغو این اعزام به دلیل صادرنشدن ویزا وجود دارد.
تا پایان وقت اداری دوشنبه تنها برای یک نفر از اعضای تیم ملی ویزا صادر شده و علت صادرنشدن روادید سایر اعضای تیم نداشتن تمکن مالی ورزشکاران عنوان شده است. این مشکل در حالی است که معمولا تمکن مالی در اعزام‌هایی که از سوی فدراسیون‌ها انجام می‌شود بررسی نمی‌شود.
هر چند که هنوز به طور دقیق علت صادرنشدن روادید ملی‌پوشان تیراندازی مشخص نیست اما گفته می‌شود به دلیل رسمی‌نبودن مسابقات و شاید هم نحوه پرکردن فرم‌ها تمکن مالی ورزشکاران به صورت انفرادی مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت به جز یک مورد تمامی درخواست‌ها رد شده است.
مسئولان فدراسیون تیراندازی در حال حاضر در تلاشند تا این مشکل را حل کنند و ایمیلی به سفارت زده شده تا این مشکل حل شود. هنوز تیم ملی و کادر فنی منتظر رفع این مشکل‌اند تا این اردوی حیاتی از دست نرود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.