حدیث روز
امام باقر علیه السلام : زمانى كه فاطمه عليهاالسلام در گذشت، امير مؤمنان عليه السلام بر بالين او ايستاد و فرمود: «بار خدايا! من از دختر پيامبرت راضى هستم. بار خدايا! او تنها شد. پس همدم او باش. بار خدايا! او مهجور شد. پس تو، به او بپيوند. بار خدايا! به او ستم شد. پس تو داوَرَش باش كه تو، بهترينِ داورانى» .

جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024 ساعت ×
شناسایی و جمع آوری 139 رشته انشعاب آب غیرمجاز در شهرستان شهریار
۰۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۰
1
139 رشته انشعاب آب غیر مجاز در شهر فردوسیه شهرستان شهریار شناسایی و جمع آوری شد.

محمد ایرانخواه مدیر امور ابفای شهر فردوسیه با اعلام این خبر گفت: آب شرب مشترکین شهر فردوسیه از طریق برداشت از منابع آب زیر زمینی تامین می شود، و متاسفانه با ورود به چهارمین خشکسالی شاهد کاهش سطح این منابع و کاهش دبی چاه های موجود شده ایم و این موضوع مهمترین چالش پیش رو برای پایداری شبکه توزیع آبرسانی در تنش آبی سال آتی محسوب می شود.

او افزود: یکی از راهکارها مدیریت مصرف بهینه آب و کاهش حداقل 10 درصدی مصارف از سوی مردم بشمار می رود، و در این میان از جمله مواردی که به طور جدی و مستمر از سوی آبفا پیگیری میشود شناسایی و برخورد قانونی با متخلفینی می باشد که با خسارت به تاسیسات آبرسانی مبادرت به نصب انشعابات آب غیر مجاز می کنند.

ایرانخواه اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون عوامل اجرایی امور آبفای شهر فردوسیه اقدام به شناسایی و جمع آوری 139 رشته انشعاب آب غیرمجاز کرده اند که این تعداد 14 مورد پشت کنتوری و 40 مورد خارج از بافت شهری بوده اند، ضمن این که متخلفین برای اخذ جرائم و طی مراحل قاونوی به مراجع قضایی معرفی شده اند.

مدیر امور آبفای شهر فردوسیه عنوان کرد: وجود انشعابات آب غیرمجاز سبب هدر رفت آب، خسارت به شبکه و اختلال در خطوط آبرسانی می شود، ضمن آنکه موجب تضییع حقوق مشترکین خواهد شد، و از مردم می خواهیم در صورت مشاهده هرگونه بهره بردای غیر مجاز آبفا را از طریق سامانه تلفنی 122 آگاه سازند تا هرچه سریعتر نسبت به قطع آن اقدامات لازم صورت پذیرد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.