حدیث روز
امام باقر علیه السلام : زمانى كه فاطمه عليهاالسلام در گذشت، امير مؤمنان عليه السلام بر بالين او ايستاد و فرمود: «بار خدايا! من از دختر پيامبرت راضى هستم. بار خدايا! او تنها شد. پس همدم او باش. بار خدايا! او مهجور شد. پس تو، به او بپيوند. بار خدايا! به او ستم شد. پس تو داوَرَش باش كه تو، بهترينِ داورانى» .

دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024 ساعت ×
سفر ۹۰ میلیون نفر به یک جزیره
۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۹
0

مقامات محلی یک جزیره در جنوب چین اعلام کردند بیش از ۹۰ میلیون گردشگر داخلی و خارجی از جزیره گرمسیری هاینان در جنوب چین در سال ۲۰۲۳ بازدید کردند. به گزارش اسرار، درآمد گردشگری هاینان در سال ۲۰۲۳ با ۷۱.۹ درصد افزایش به حدود ۱۸۱.۳ میلیارد یوان (حدود ۲۵.۵ میلیارد دلار) رسید، در حالی که […]

مقامات محلی یک جزیره در جنوب چین اعلام کردند بیش از ۹۰ میلیون گردشگر داخلی و خارجی از جزیره گرمسیری هاینان در جنوب چین در سال ۲۰۲۳ بازدید کردند. به گزارش اسرار، درآمد گردشگری هاینان در سال ۲۰۲۳ با ۷۱.۹ درصد افزایش به حدود ۱۸۱.۳ میلیارد یوان (حدود ۲۵.۵ میلیارد دلار) رسید، در حالی که شمار گردشگران داخلی و خارجی این جزیره به رقم چشمگیر ۹۰ میلیون نفر رسیده که در مقایسه با آمار سال گذشته نزدیک به ۵۰ درصد رشد داشته است.سال گذشته، هاینان توسعه سریعی را در گردشگری کشتی‌های تفریحی تجربه کرد. سفرهای دریایی به جزایر شیشا در دریای جنوبی چین شاهد ۴۰۰ سفر بود که ۲۷۷.۸ درصد نسبت به سال گذشته آن افزایش داشت.بنابر اعلام وب‌سایت ماکائو بیزنس، جزیره هاینان قصد دارد امسال از ۹۹ میلیون گردشگر میزبانی کند و انتظار می‌رود درآمد گردشگری آن به ۲۰۷ میلیارد یوان برسد.چین قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ هاینان را به یک مرکز گردشگری بین‌المللی و تا سال ۲۰۳۵ به یک مقصد گردشگری با مصرف جهانی و پرنفوذ تبدیل کند.چین یکی از از مهم‌ترین بازارهای گردشگری جهان است و یک منبع ارزشمند تأمین گردشگر برای بسیاری از مقاصد گردشگری در سراسر جهان به شمار می‌آید. بازگشایی مرزهای چین برای سفر در ابتدای سال ۲۰۲۳ عامل مهمی برای برون‌رفت گردشگری جهانی از بحران ناشی از همه‌گیری کرونا بود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.