خدمات شهری تعطیل پذیر نیست
۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰:۴۰
0

سرپرست شهرداری نسیم شهر، بَخش اعظم کار شهرداری‌ها ارائه خدمات در حوزه خدمات شهری است. باباحسینی با اشاره به این که بخش اعظم کار شهرداری ها و خدمات در حوزه خدمات شهری است، گفت: خدمت در راستای تامین آسایش و رفاه شهروندان عبادت است. به گزارش پایگاه خبری اسرار انلاین از  روابط عمومی شهرداری نسیم […]

سرپرست شهرداری نسیم شهر، بَخش اعظم کار شهرداری‌ها ارائه خدمات در حوزه خدمات شهری است.
باباحسینی با اشاره به این که بخش اعظم کار شهرداری ها و خدمات در حوزه خدمات شهری است، گفت: خدمت در راستای تامین آسایش و رفاه شهروندان عبادت است.

به گزارش پایگاه خبری اسرار انلاین از  روابط عمومی شهرداری نسیم شهر محمد رضا باباحسینی در این خصوص اظهار داشتند : ایجاد محیط سالم و نظافت محیط شهری و به تبع آن کسب رضایت شهروندان و همچنین بهره مندی از خدمات شهری حداکثری، جزو رسالت ها و اهداف معاونت خدمات شهری می باشد و بدین منظور، برنامه های روزانه و منظم این معاونت، با تلاش شبانه روزی تلاشگران خدوم و زحمتکش استمرار دارد.

سرپرست شهرداری با اشاره به اهمیت جایگاه و فعالیت حوزه ی خدمات شهری گفت: گستره ی وظایف خدمات شهری بسیار وسیع است و عمده انتظارات و توقعات مردمی از حوزه ی خدمات شهری است، از اینرو تلاشگران خدوم و زحمتکش این معاونت، در بسیاری از موارد و به جهت کسب رضایت عمومی، با ایثار و فداکاری، و با همتی مضاعف به انجام وظایف خود می پردازند که جا دارد از تک تک این عزیزان تقدیر و تشکر ویژه ای داشته باشیم.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.