حدیث روز
امام باقر علیه السلام : زمانى كه فاطمه عليهاالسلام در گذشت، امير مؤمنان عليه السلام بر بالين او ايستاد و فرمود: «بار خدايا! من از دختر پيامبرت راضى هستم. بار خدايا! او تنها شد. پس همدم او باش. بار خدايا! او مهجور شد. پس تو، به او بپيوند. بار خدايا! به او ستم شد. پس تو داوَرَش باش كه تو، بهترينِ داورانى» .

پنجشنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Thursday, 25 April , 2024 ساعت ×
تجمع عنکبوتها این بار در برلین
۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۲
0

نمایش سازمان مجاهدین خلق یا همان گروهک منافقین این بار در آلمان برگزار میشود؛ نشستی که سال‌هاست برای این گروهک تروریستی، نه دیگر جنبه پیش‌ تولید یک اقدام عملی یا برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری آینده، بلکه بیشتر از همه یک عرصه تبلیغاتی است برای بقاء.در واقع همه حرف منافقین در این نشست که البته به خاطر […]

نمایش سازمان مجاهدین خلق یا همان گروهک منافقین این بار در آلمان برگزار میشود؛ نشستی که سال‌هاست برای این گروهک تروریستی، نه دیگر جنبه پیش‌ تولید یک اقدام عملی یا برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری آینده، بلکه بیشتر از همه یک عرصه تبلیغاتی است برای بقاء.در واقع همه حرف منافقین در این نشست که البته به خاطر آن میلیون‌ها دلار نیز هزینه می‌کنند، این است که بگویند ما همچنان وجود داریم و دشمنان ایران می‌توانند برای مبارزه با جمهوری اسلامی ایران بر روی ما سرمایه‌گذاری کنند.حال البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که دقیقاً همانطور که خود منافقین نیز می‌دانند، برآورد سرویس‌های اطلاعاتی حامی منافقین قطعاً از جایگاه منفور این گروهک در میان مردم ایران خبر می‌دهد و طرح مسائلی همچون آلترناتیو نظام ایران و براندازی و … هم دقیقاً در همان مرحله تبلیغات بیشتر کاربرد ندارد، اما بالاخره این گروه با همه عوامل، ظرفیت‌ها و امکاناتش بخشی از اپوزیسیون جمهوری اسلامی است و کشورهای دشمن نیز ولو به امید قدری مزاحمت برای ایران، مجبور به تقویت گروه‌هایی نظیر منافقین هستند.گروهک ترویستی منافقین که هر ساله در ویلپنت فرانسه اصلی‌ترین همایش سالانه خود موسوم به کهکشان را برگزار می‎کرد،بنا دارد تا در چندمین سال متوالی، تیر ۱۴۰۳ هم این نمایش را در آلمان برگزار کند.گروهک تروریستی منافقین که هر ساله در ویلپنت فرانسه اصلی‌ترین همایش سالانه خود موسوم به کهکشان را برگزار می‌کرد، بنا دارد تا در چندمین سال متوالی، تیر ماه ۱۴۰۳ هم این نمایش را برگزار کند.این همایش که هر سال با دعوت از شخصیت‌های سیاسی حامی گروهک و هواداران در فرانسه برگزار می‌شد، این بار نیز به دلیل برگزاری مسابقات المپیک در پاریس با مخالفت فرانسه همراه شده و با برنامه‌ریزی منافقین این سیرک ۲۹ ژوئن (شنبه ۹ تیر ۱۴۰۳) در شهر برلین کشور آلمان برگزار می‌شود.از همین رو سرپل‌های منافقین به اندک هواداران خود در کشورهای اروپایی طی پیامی اعلام کرده‌اند که مراسم کهکشان ۲۹ ژوئن در شهر برلین برگزار می‌شود و همه هواداران از هم اکنون باید برای مرخصی و تهیه بلیط اقدامات لازم را انجام دهند.
این همایش که تنها جنبه تبلیغاتی و تقویت روحیه برای اعضای ناامید و درمانده منافقین را دارد، در شرایطی برگزار می‌شود که سال گذشته این گروهک بعد از کش و قوس‌های فراوان، بالاخره با حکم یک دادگاه محلی فرانسه توانستند با تأخیر چند روزه این مراسم را برگزار کنند، همایشی که البته با عدم همراهی و امتناع بسیاری از هواداران سابق گروهک همراه گردید و آنها در نهایت مجبور شدند با وعده‌های گوناگون از جمله پرداخت ۱۰۰ یورو به هر فرد، اتباع سرگردان از کشورهایی همچون عراق، سوریه، افغانستان و اوکراین را در مکان این همایش گردهم بیاورند!
نکته قابل تأمل در این میان، پذیرش میزبانی از گردهمایی قاتلان هزاران ایرانی بی گناه از سوی آلمان می‌باشد. کشوری که نه تنها به منافقین مجوز داده تا به صورت رسمی در آن دفاتری جهت فعالیت‌های غیرقانونی خود دایر کنند، که حتی با اطلاع دولت آلمان، مرکزیت یکی از بزرگترین شبکه‌های مافیایی منافقین، در این کشور قرار دارد.
بیان این نکته لازم است، همانطور که داعش بر اساس مصادیق مختلفی که در معاهدات بین المللی ثبت گردیده، شامل گروهک‌های تروریستی می‌شود، همان مصادیق همچون کودک کشی، سوزاندن افراد زنده و جنایات گوناگون دیگر هم در سوابق و کارنامه منافقین بوده و نشان از تروریستی بودن این سازمان دارد. لذا آلمان به عنوان یکی از مدعیان مبارزه با تروریسم، باید پاسخ دهد که چطور شعار مبارزه با تروریست سر می‌دهد اما در عمل خاک خود را در اختیار گروهی تروریستی و جنایتکار که دستشان به خون هزاران انسان بیگناه آغشته بوده، قرار می‌دهد!؟

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.