بوستان افشین آراسته و نونوار شد
۰۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۱
0

🇮🇷#چهاردانگه 🔹پس از طرح باززنده‌سازی،رنگ آمیزی و دیوار نگاری؛ بوستان شهدای چهاردانگه ( افشین ) به وسایل بازی جدید تجهیز شد. 🔸همواره نیمه دوم سال زمان مناسبی برای انجام طرح‌های بهسازی و مرمت فضاهای عمومی بویژه در بوستان‌ ها است. 🔹 سرپرست شهرداری چهاردانگه ؛با اشاره به این موضوع گفت:بازسازی پارک های سطح شهر در […]

🇮🇷#چهاردانگه

🔹پس از طرح باززنده‌سازی،رنگ آمیزی و دیوار نگاری؛ بوستان شهدای چهاردانگه ( افشین ) به وسایل بازی جدید تجهیز شد.

🔸همواره نیمه دوم سال زمان مناسبی برای انجام طرح‌های بهسازی و مرمت فضاهای عمومی بویژه در بوستان‌ ها است.

🔹 سرپرست شهرداری چهاردانگه ؛با اشاره به این موضوع گفت:بازسازی پارک های سطح شهر در اولویت کاری شهرداری چهاردانگه قرار گرفته است

🔸مهندس واژیر ادامه داد، با تمام توان سعی بر آن داریم با توجه به مبحث زیبا شناختی و مفهوم منظر شهری با انجام عملیات باززنده‌سازی بوستان های سطح شهر و مهیا کردن همه وسایل و امکانات موجود، فضای شادی را ایجاد کنیم تا همراه با شهروندان به استقبال فصل بهار و سال جدید برویم.

🔹وی ادامه داد: آماده سازی پارک های سطح شهر شامل مرمت و تعمیر سرویس بهداشتی، سرویس های آبخوری، مرمت سنگ فرش ها، خرید و تجهیز وسایل بازی کودکان می باشد.

🔸 گفتنی است: در همین راستا نصب وسایل و تجهیزات ویژه بازی کودکان در بوستان شهدای چهاردانگه (افشین) با تلاش کارکنان اداره خدمات شهری و امور فضای سبز به پایان رسید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.