برگزار ي جلسه ستاد تجهيز درآمد استان مازندران به رياست دكتر فتح اله پور / رتبه ۱۵ مازندران در جذب درآمدهاي عمومي
۱۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۵
0
عليخانزاده رئيس خزانه استان مازندران رتبه استان را در جذب درآمدها  عمومي در كشور رده ۱۵ اعلام كرد.
نویسنده : فایزه سلیمی
پایگاه خبری اسرار  انلاین:  عليخانزاده بعدازظهر چهارشنبه در جلسه ستاد درآمد استان كه به رياست رئيس سازمان مديريت  برگزار  شد با بيان اينكه مازندران با ۷ هزار و ۵۶۲ ميليارد تومان  ۱.۴ سهم استان‌هاي كشور را در حوزه درآمد دارد، وجايگاه پانزدهم كشور را دارا است.

 وي به رشد درآمد عمومي استان و كشور اشاره كرد و گفت: مازندران با ۴۰ درصد رشد جايگاه ۲۴ را در كشور از نظر رشد نسبت به ۱۰ ماهه سال قبل به دست آورده است.
عليخانزاده  با بيان اينكه مازندران با ۸۹ درصد تحقق جايگاه سي ام را در كشور دارا است، سهم مازندران از وصول درآمدهاي مالياتي در سال جاري ۸۸ درصد بود.
وي با عنوان اينكه ۸۴.۵ درصد درآمدهاي مالياتي در ۱۰ ماه محقق شد كه ۳.۵ درصد از ميانگين كشوري عقب تر هستيم، گفت: درصد رشد تحقق درآمد مازندران ۳۷ درصد و عقب تر از كشور بوده است.
رئيس خزانه استان  مازندران تصريح كرد: در ۱۱ ماهه امسال رشد وصولي به هشت هزار و ۴۶۳ ميليارد تومان رسيد كه ۹۰.۴ درصد برنامه تحقق يافت و رشد آن به ۴۰ درصد رسيده است.
اين مقام مسئول با اظهار اينكه ۸۶ درصد درآمد مالياتي محقق شد، گفت: سهم ماليات مستقيم چهار هزار و ۹۹۴ ميليارد تومان با رشد ۴۶ درصد و تحقق ۸۲ درصد بود و دو هزار و ۷۷۷ ميليارد ماليات غيرمستقيم محقق شد.
وي كل ماليات وصولي را هفت هزار و ۷۷۱ ميليارد تومان با رشد ۳۷ درصدي و تحقق ۸۶ درصدي بيان كرد.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.