حدیث روز
امام باقر علیه السلام : زمانى كه فاطمه عليهاالسلام در گذشت، امير مؤمنان عليه السلام بر بالين او ايستاد و فرمود: «بار خدايا! من از دختر پيامبرت راضى هستم. بار خدايا! او تنها شد. پس همدم او باش. بار خدايا! او مهجور شد. پس تو، به او بپيوند. بار خدايا! به او ستم شد. پس تو داوَرَش باش كه تو، بهترينِ داورانى» .

سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024 ساعت ×
افزایش دو برابری روزبازارهای پایتخت
۰۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۵
0

مدیرعامل شرکت صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: در این دوره مدیریت شهری تعداد روزبازارها دو برابر شده است.سعید بیگی پیرامون آخرین وضعیت ایجاد روزبازارهای جدید برای دستفروشان اظهار کرد: هر فضایی که در اختیار شهرداری تهران باشد و البته به شرط ظرفیت منطقه، روز بازار ایجاد خواهیم کرد. وی با بیان اینکه در این […]

مدیرعامل شرکت صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: در این دوره مدیریت شهری تعداد روزبازارها دو برابر شده است.سعید بیگی پیرامون آخرین وضعیت ایجاد روزبازارهای جدید برای دستفروشان اظهار کرد: هر فضایی که در اختیار شهرداری تهران باشد و البته به شرط ظرفیت منطقه، روز بازار ایجاد خواهیم کرد. وی با بیان اینکه در این دوره مدیریت شهری تعداد روزبازارها دوبرابر شده است، ادامه داد: در حال حاضر ۶۱ روزبازار فعال داریم. مدیرعامل شرکت صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به اینکه سیاست ما افزایش کیفیت ساخت بازار و روزبازارهاست، خاطرنشان کرد: در موضوع ساماندهی دستفروش‌ها و بساط گستران بیش از ۱۰ بازار جدید در مناطقی که بیشترین ازدحام را داشته از جمله تجریش، شوش، صابونیان و …. ایجاد شده که تاثیر بسزایی در سد معبر و هچنین کسب و کار دستفروشان واقعی داشته است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.