حدیث روز
امام باقر علیه السلام : زمانى كه فاطمه عليهاالسلام در گذشت، امير مؤمنان عليه السلام بر بالين او ايستاد و فرمود: «بار خدايا! من از دختر پيامبرت راضى هستم. بار خدايا! او تنها شد. پس همدم او باش. بار خدايا! او مهجور شد. پس تو، به او بپيوند. بار خدايا! به او ستم شد. پس تو داوَرَش باش كه تو، بهترينِ داورانى» .

پنجشنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Thursday, 25 April , 2024 ساعت ×
افزایش تعرفه پزشکی به نفع مردم است
۰۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۱
0

رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: هرچقدر تعرفه پزشکی به عدد واقعی نزدیک شود به نفع مردم است و بیمه‌ها باید قبول زحمت کنند و اینطور نیست که افزایش تعرفه به معنای فشار بر مردم باشد.محمد رئیس زاده رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: کف خواسته جامعه پزشکی افزایش ۴۶ درصدی تعرفه پزشکی است که این عدد […]

رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: هرچقدر تعرفه پزشکی به عدد واقعی نزدیک شود به نفع مردم است و بیمه‌ها باید قبول زحمت کنند و اینطور نیست که افزایش تعرفه به معنای فشار بر مردم باشد.محمد رئیس زاده رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: کف خواسته جامعه پزشکی افزایش ۴۶ درصدی تعرفه پزشکی است که این عدد را شورای‌عالی بیمه قبول کرد و برای سازمان برنامه‌وبودجه فرستاد و امیدواریم دولت افزایش ۴۶ درصدی تعرفه را تصویب کند. وی ادامه داد: طبق قانون باید تا قبل از پایان سال این موضوع ابلاغ شود.رئیس زاده گفت: هرچقدر تعرفه به عدد واقعی نزدیک شود به نفع مردم است و بیمه‌ها باید قبول زحمت کنند؛ این‌طور نیست که افزایش تعرفه به معنای فشار بر مردم باشد و هرچقدر اختلافِ تعرفه دستوری و قیمت واقعی بیشتر باشد فشارش به جامعۀ پزشکی و مردم وارد می‌شود و به نفع بیمه‌هاست.رئیس سازمان نظام پزشکی افزود: تعرفه ها حدود یک سوم و جز آن مربوط به جامعه پزشکی است و عمده بار تعرفه بحث های فنی و تورمی هستند و رشد حق‌الزحمه جامعه پزشکی در ۱۲ سال اخیر به اندازه یک‌سوم جامعه کارگری بوده است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.