حدیث روز
امام باقر علیه السلام : زمانى كه فاطمه عليهاالسلام در گذشت، امير مؤمنان عليه السلام بر بالين او ايستاد و فرمود: «بار خدايا! من از دختر پيامبرت راضى هستم. بار خدايا! او تنها شد. پس همدم او باش. بار خدايا! او مهجور شد. پس تو، به او بپيوند. بار خدايا! به او ستم شد. پس تو داوَرَش باش كه تو، بهترينِ داورانى» .

پنجشنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Thursday, 25 April , 2024 ساعت ×
اعلام رسمی نتایج آرای انتخابات مجلس دوازدهم در برخی  حوزه‌های انتخابیه
۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۱
0
سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج آرای انتخابات مجلس دوازدهم در چهار حوزه الکترونیکی آبادان، ملایر، رشت و قم و برخی دیگر از حوزه‌ها را اعلام کرد. به گزارش اسرار، محسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج آرا در چهار حوزه الکترونیکی آبادان، ملایر، رشت و قم را به شرح زیر اعلام کرد:

در حوزه انتخابیه آبادان جلیل مختار از مجموع ۹۰۱۴۰ آرای صحیح ۲۰۵۷۶ رای به دست آورد.
همچنین جواد سعدی زاده، فاضل کنانی، سیدمحمد مولوی و سید امیر موسوی به مرحله دوم رسیدند.
در حوزه انتخابیه قم مجتبی ذوالنوری با ۱۴۹۲۸۳ رای از مجموع ۳۸۹۷۵۵ رای، محمد منان رئیسی با ۱۰۵۴۷۰ رای و قاسم روانبخش با ۷۸۵۴۵ رای به عنوان منتخبان مردم قم معرفی شدند.
در حوزه انتخابیه ملایر احد آزادی خواه با ۲۲۷۹۷ رای از مجموع ۸۸۲۵۵ رای به عنوان منتخب مردم ملایر انتخاب شد و حسین احمدی و احمد آریایی‌نژاد به مرحله دوم راه یافتند.
در حوزه رشت، خمام و سنگر جبار کوچکی نژاد با ۴۵۶۱۴ رای از مجموع ۱۵۷۹۳۹ و مهدی فلاح با اخذ ۳۴۶۸۲ رای و محمدرضا احمدی سنگر با کسب ۳۲۲۷۳ رای از مجموع آرای به دست آمده به عنوان منتخبان مردم این حوزه انتخاب شدند.
در حوزه آباده، «رحیم زارع» با مجموع ۲۲ هزار و ۵۷۰ رأی، راهی مجلس شورای اسلامی شد.
همچنین «ابراهیم نجفی» از حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه با مجموع ۱۷ هزار و ۴۹۰ رأی، به مجلس شورای اسلامی راه یافت.در حوزه انتخابیه اردستان احمد بخشایش اردستانی با ۱۱۲۸۴ رای از ۲۴۸۸۴ رای صحیح، در حوزه انتخابیه اردکان مصطفی پوردهقان ۱۲۲۷۱ رای از ۳۳۶۳۴ رای صحیح، در حوزه انتخابیه اقلید مسلم صالحی با ۱۴۲۳۳ رای از ۵۳۲۹۷ رای صحیح به عنوان منتخبان مردم معرفی شدند.
همچنین در حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار علی اصغر باقرزاده با ۴۲۲۸۸ رای از ۶۴۷۴۶ رای صحیح، در حوزه انتخابیه بم موسی غضنفرابادی با ۶۸۳۵۴ رای از ۱۳۴۴۶۵ رای صحیح و در حوزه انتخابیه بیجار علیرضا زندیان با ۱۰۴۰۳ رای از ۳۵۶۹۵ رای صحیح راهی مجلس شورای اسلامی شدند.
در حوزه انتخابیه تفرش ولی‌الله بیاتی با ۱۱۷۳۹ رای از ۳۰۸۶۵ رای صحیح، در حوزه انتخابیه تنکابن سید شمس‌الدین حسینی با ۴۵۳۹۸ رای از ۷۰۷۹۳ رای صحیح، در حوزه انتخابیه جیرفت بهنام سعیدی با ۳۷۶۲۱ رای از ۱۴۲۵۹۲ رای صحیح، در حوزه انتخابیه خمین محمد بیات با ۸۲۵۳ رای از ۳۶۱۵۷ رای صحیح و در حوزه انتخابیه خمینی شهر محمدتقی نقدعلی با ۴۵۷۶۷ رای از ۷۳۱۵۹ رای صحیح بر صندلی بهارستان تکیه زدند.
در حوزه انتخابیه خواف امیر توکلی رودی با ۴۸۵۷۵ رای از ۹۹۸۵۳ رای صحیح، در حوزه انتخابیه دامغان علی اکبر علیزاده با ۱۱۱۴۷ رای از ۳۵۲۷۲ رای صحیح، در حوزه انتخابیه دره‌گز حسین محمدزاده با ۱۴۸۹۴ رای از ۳۱۵۷۶ رای صحیح، در حوزه دلفان محمدحسین محمدی با ۴۳۴۴۵ رای از ۱۰۹۴۳۵ رای صحیح، در حوزه انتخابیه دهلران اسدالله چراغی با ۳۱۵۹۵ رای از ۷۹۱۸۵ رای صحیح و در حوزه انتخابیه رفسنجان احمد انارکی محمدی با ۵۶۴۹۲ رای از ۱۱۷۲۶۹ رای صحیح موفق به کسی اکثریت آرا شدند.
همچنین در حوزه انتخابیه زرند عبدالحسین همتی با ۲۸۳۴۴ رای از ۶۴۱۲۶ رای صحیح، در حوزه انتخابیه سیرجان محمد معتمدی زاده با ۵۳۷۱۵ رای از ۱۰۴۳۰۷ رای صحیح، در حوزه انتخابیه شهربابک غلامرضا نویدی با ۱۸۳۰۲ رای از ۳۳۸۷۶ رای صحیح، در حوزه انتخابیه فردوس محمد نصیری با ۲۵۹۴۳ رای از ۸۶۷۵۳ رای صحیح، در حوزه انتخابیه قائنات سلمان اسحاقی با ۳۳۲۰۰ رای از ۷۲۷۶۹ رای صحیح و در حوزه انتخابیه لامرد سید موسی موسوی با ۲۵۱۶۷ رای از ۸۱۸۱۳ رای صحیح به مجلس دوازدهم راه یافتند.
در حوزه انتخابیه مهریز و بافق محمدرضا صباغیان با ۲۳۴۸۵ رای از ۸۴۲۱۰ رای صحیح، در حوزه انتخابیه نهبندان مصطفی نخعی با ۳۱۹۴۰ رای از ۵۳۴۶۵ رای صحیح، در حوزه انتخابیه نی‌ریز فرهاد طهماسبی ۳۳۵۱۵ رای از ۸۰۷۰۵ رای صحیح، در حوزه انتخابیه کاشان مصطفی معینی با ۳۶۷۳۴ رای از ۱۱۴۵۴۰ رای صحیح و در حوزه انتخابیه کنگاور وحید احمدی با ۳۲۵۷۶ رای از ۹۵۴۸۱ رای صحیح به عنوان منتخبین ملت معرفی شدند.
در حوزه گرمسار یاسر عربی با ۱۷۶۸۱ رای راهی مجلس شورای اسلامی شد.
در حوزه انتخابیه مرودشت اسفندیار عبدالهی با ۱۸۵۹۸ رای و سیروس سجادیان با ۱۴۵۳۰ رای از مجموع آرا ۱۱۷۴۸۱ به مرحله دوم راه یافتند.
همچنین یعقوب رضازاده با ۱۹۱۳۳ رای از مجموع ۷۷۰۶۹ رای از حوزه انتخابیه سلماس، ابراهیم رضایی با ۴۳۲۶۹ رای از مجموع ۷۶۰۵۲ رای از حوزه انتخابیه دشتستان، عثمان سالاری با ۷۶۱۰۲ رای از مجموع ۱۵۳۵۸۳ رای از حوزه انتخابیه تربت جام تایباد باخزر و صالح‌آباد عباس گلرو با ۲۹۴۵۵ رای از مجموع ۶۴۶۲۰ از حوزه انتخابیه سمنان مهدی‌شهر و سرخه و علی کرد با ۳۰۴۵۸ رای از مجموع ۷۱۸۳۰ از حوزه انتخابیه کورین به عنوان منتخبان مجلس دوازدهم انتخاب شدند.
حسین رجایی ریزی با ۱۱۲۹۵ رای از مجموع ۶۱۷۰۴ به همراه علی کیانی با ۱۰۰۷۳ رای از حوزه انتخابیه لنجان به مرحله دوم رفتند.
بر اساس آمار رسمی غلامرضا شریعتی اندارتی با ۳۸۰۰۷ رای از مجموع ۱۱۳۳۴۲ از حوزه انتخابیه بهشهر نکا و گلوگاه، محمد جلالی با ۵۴۹۳ رای از مجنوع ۲۱۴۶۹ از حوزه انتخابیه محلات و دلیجان، محمدرسول شیخی‌زاده با ۱۷۴۵۸ رای از مجنوع ۷۰۱۶۳ از حوزه انتخابیه قروه و دهلگان، سیدجواد حسینی‌کیا با ۱۱۰۱۲ رای از مجموع ۴۳۴۰۶ از حوزه انتخابیه سنقر و رحمت‌الله نوروزی با ۳۲۷۸۷ رای از مجموع ۶۸۴۰۵ از حوزه انتخابیه علی آباد کتول راهی مجلس شدند.
همچنین احمددنیامالی با ۸۱۴۷ رای از مجموع ۳۰۹۴۳ از حوزه انتخابیه بندرانزلی، یاسر اسلام دوست با ۴۴۱۶۱ رای از مجموع ۱۳۹۴۱۱ از حوزه انتخابیه طوالش رضوانشهر و ماسال، محمدعلی جانی شموکی با ۱۸۵۸۷ رای از مجنوع ۷۱۷۲۴ از حوزه انتخابیه رودسر و املش و رضا حاجی‌پور با ۲۸۴۱۵ رای از مجموع ۱۰۱۳۵۶ از حوزه انتخابیه آمل از دیگر داوطلبانی بودند که موفق به کسی اکثریت آرا شدند.
عبدالکریم حسین‌زاده با ۳۶۰۸۳ رای از مجموع ۹۴۷۶۸ از حوزه انتخابیه نقده و اشنویه، الهام آزاد با ۶۴۷۲ رای از مجموع ۲۷۶۵۲ از حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک، غلامحسین زارعی با ۲۰۲۵۷ رای از مجموع ۷۳۸۵۸ از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان پیروز رقابت در انتخابات مجلس خبرگان شدند.
علی مولوی حقیقی با ۲۴۲۰۲ رای و سیدحسن هاشمی با ۲۶۸۰۹ رای از مجموع ۱۴۳۴۳۰ رای از حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف راهی مرحله دوم شدند.
محمدرضا محسنی ثانی با ۴۰۵۶۶ رای از مجموع ۱۶۲۷۶۸ و بهروز محبی نجم‌الدین با ۵۰۶۸۴ از مجموع ۱۶۲۷۶۸ رای از حوزه انتخابیه سبزوار ، جفتای ، جوین، خوشاب، داورزن، ششتمد، محمد کعب عمیر با ۳۴۱۱۷ رای از مجموع ۹۶۱۹۶ از حوزه انتخابیه شوش و کرخه، حسنعلی محمدی با ۱۴۷۳۶ رای از مجموع ۶۹۱۵۹ از حوزه انتخابیه فسا و حسن نتاج صلحدار با ۶۹۰۷۲ رای از مجموع ۱۵۸۲۹۶ و احمد فاطمی ۴۰۹۳۸ از حوزه انتخابیه بابل حائز اکثریت آرا شدند.
همچنین عبدالوحید فیاضی با اخذ ۲۳۲۹۰ رای از مجموع ۷۹۷۵۳ از حوزه انتخابیه نور و محمود‌آباد، کامران پولادی با ۲۷۳۴۹ رای از مجموع ۹۳۱۶۷ رای از حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت، منصور شکرالهی با ۸۲۵۸۶ رای از مجموع ۱۵۸۷۱۲ از حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج، فاریاب و جازموریان، ولی داداشی با ۱۶۴۷۴ رای از مجموع ۴۸۴۲۵ رای از حوزه انتخابیه آستارا و سعید رحمت‌زاده با ۲۴۷۶۰ رای از مجموع ۶۰۲۶۰ از حوزه انتخابیه صعومه‌سرا بر صندلی بهارستان تکیه زدند.
از حوزه انتخابیه رودبار مهرداد گودرزوند چگینی با ۱۸۷۸۸ رای از مجموع ۴۳۹۳۶ رای، مهرداد بائوج لاهوتی با ۲۴۹۳۶ رای از مجموع ۵۱۷۴۱ رای از حوزه انتخابیه لنگرود، از حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ فتح‌الله توسلی با ۳۸۱۹۵ رای از مجموع ۹۵۷۱۷ رای و امید کریمیان با ۱۱۰۶۷ رای از مجموع ۵۰۷۱۹ از حوزه انتخابیه مریوان سروآباد بر رقبای خود پیروز شدند.
مصطفی معلمی با ۲۲۶۱۵ رای، عمران عباس کالی با ۲۶۷۸۹ رای، کمال علی پور‌خنکداری با ۲۱۴۵۹ رای علی کشوری با ۱۸۰۰۸ رای از مجموع ۱۴۱۹۷۵ از حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی راهی مرحله دوم شدند.از حوزه انتخابیه مهاباد سلام ستوده با ۱۵۸۸۵ رای از مجموع ۴۱۲۸۶ رای، سیدجمال موسوی با ۲۰۸۲۱ رای از مجموع ۳۹۷۹۶ از حوزه انتخابیه ماهنشان ایجرود، محمدانور بجارزهی با ۵۴۰۲۵ رای از مجموع ۱۱۵۲۶۸ رای از حوزه انتخابیه چابهار، نیک‌شهر، کنارک، قصرقند، دشت‌یاری و زرآباد، محمد رستمی با ۴۴۱۱۴ رای و سیدیحیی سلیمانی ۵۱۵۷۷ رای از مجموع ۱۶۸۸۷۷ از حوزه انتخابیه نیشابور، فیروزه، زیرخان و میان‌جلگه و هادی محمد‌پور با ۱۷۷۶۹ رای از مجموع ۵۷۳۵۶ رای از حوزه انتخابیه گناباد و بجستان حائز اکثریت آرا شدند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.