آخرین مهلت ارسال ایده، محصول و خدمات در حوزه دیپلماسی
۱۰ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۲
2
فراخوان دریافت آثار رویداد طراحی برای آینده (طبا) با موضوع حمایت از ایده‌ها، محصولات و خدمات حوزه دیپلماسی منتشر شد.

به گزارش اسرار انلاین ، در این رویداد، با بررسی و ارزیابی پیشنهادها (پروپوزال‌ها)، افراد و مؤسسات نخبه در زمینه دیپلماسی شناسایی شده و از طریق حمایت‌های معنوی و مالی مرکز رشد و نوآوری پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، تشویق می‌شوند تا پیشنهادهای خود را به ثمر برسانند. علاقه‌مندان تا ۳۰ دی ماه ۱۴۰۲ فرصت دارند در این رویداد ثبت نام کرده و پیشنهادهای خود را ارسال کنند. پیشنهادهای ارسالی تا دهم بهمن ماه مورد داوری قرار خواهند گرفت و در بهمن ماه مراسم اختتامیه و تعیین برگزیدگان برگزار خواهد شد.

تأمین مالی احداث شرکت/ مؤسسه خلاق یا دانش‌بنیان تا سقف ۶ میلیارد ریال به ۳ شرکت برگزیده و تأمین مالی احداث شرکت/ مؤسسه خلاق یا دانش‌بنیان تا سقف ۳ میلیارد ریال به ۲ شرکت برگزیده و بهره‌مندی از خدمات رشد و شتاب‌دهی در قالب کمک به خلاق یا دانش‌بنیان‌شدن، راهنمایی، بازاریابی و … برای سایر شرکت‌کنندگان حمایت‌ها و جوایز این رویداد خواهد بود.

استفاده از ظرفیت متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور در شرکت/ مؤسسه، کمک به اتصال شرکت/ مؤسسه به مخاطبان هدف (حاکمیت، بخش خصوصی و …)، استقرار در ساختمان مرکز رشد و نوآوری پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، کمک به فراهم آوردن فضای اشتغال، تعریف پروژه‌های مشترک و حمایت از انجام خدمت سربازی در قالب امریه، کسر از خدمت و جایگزین خدمت از سایر حمایت‌های پیش‌بینی شده در این رویداد است.

دیپلماسی علم،‌ فناوری و نوآوری، انتقال فناوری و تبادل متخصصان، همکاری‌های علمی بین‌المللی و ارتباط با متخصصان ایرانی در خارج از کشور و دیپلماسی فرهنگی در زمینه‌های زبان و ادبیات فارسی،‌ هنر،‌ صنایع خلاق فرهنگی، میراث فرهنگی‌، دینی و ملی، دیپلماسی رسانه‌ای در زمینه‌های سمعی بصری و رسانه‌های مکتوب و دیجیتال، دیپلماسی گردشگری در زمینه‌های گردشگری دینی، گردشگری سلامت،‌ گردشگری فرهنگی، دیپلماسی دینی، دیپلماسی کودک و نوجوان، دیپلماسی ورزشی و دیپلماسی اقتصادی محورهای کلی این رویداد هستند.

این رویداد به همت مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری،‌ مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی ریاست‌جمهوری و مرکز رشد و خانه خلاق و نوآوری پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با هدف تشویق فعالان حوزه دیپلماسی دی ماه برگزار خواهد شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.